انتصاب دكتر جهانگير مسعودی

درسمت عنوان مشاور معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجويی دانشگاه فردوسی مشهد

 

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمی دكتر جهانگير مسعودی، دانشیار گروه آموزشی فلسفه و حکمت اسلامی را به مدت دو سال، به عنوان مشاور معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجويی دانشگاه فردوسی مشهد  منصوب كرد.

در این حکم آمده است :

بر اساس پيشنهاد معاونت محترم فرهنگي – اجتماعي و دانشجويي دانشگاه و با عنايت به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي هاي علمي و فرهنگي جناب عالي به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان مشاور معاون فرهنگي – اجتماعي و دانشجويي دانشگاه منصوب مي شويد. اميد است با ارائه نظرات ارزشمند خود معاونت فرهنگي -اجتماعي و دانشجويي را در پيگيري و تحقق اهداف اساسي خود ياري رسانيد.

دکتر جهانگير مسعودي دانشیار گروه آموزشی فلسفه و حکمت اسلامی، تحصيلكرده در رشته هاي فيزيك، فلسفه غرب و فلسفه و حكمت اسلامي، كه در كارنامه علمي خود سه كتاب تاليفي و چهل مقاله علمي پژوهشي در حوزه مباحث تخصصي فلسفه و بيست مقاله علمي ترويجي و همايشي در حوزه مباحث فرهنگي و دين پژوهي دارد.

همچنین سابقه بيست سال تحصيل و تدريس در حوزه علميه خراسان و مسئوليت معاونت آموزشي و پژوهشي مجمع عالي حكمت اسلامي و مدير گروه فلسفه و

حكمت دانشگاه فردوسي مشهد در حال حاضر از سوابق اجرائی وی مي باشد

jfd

 

اصل خبردرسایت دانشکاه فردوسی مشهد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید